Tėvonijos knyga

10,08 €

"Tėvonijos knyga" skirta kuriantiems savo tėvonijas, savo ranka rašantiems savo giminės istoriją.

Kiekis

 

Grąžinimo terminas - 14 dienų.

"Tėvonijos knyga" skirta kuriantiems savo tėvonijas, savo ranka rašantiems savo giminės istoriją. Kokią atmintį po savęs mes paliksime savo vaikams ir provaikaičiams?

- Visai nedaug dienų praeis, ir milijonai tėvų bei motinų įvairiuose planetos kampeliuose pradės kurti savo Giminės (Tėvonijos) knygas, užpildys savo ranka puslapius. Tų Tėvonijos knygų bus be galo daug. Kiekvienoje iš jų - nuoširdi tiesa, rašyta saviems vaikams. Klastos tose knygose nebus. Prieš jas kris istorijos melas. Įsivaizduok, Vladimirai, kas įvyktų, jei tu galėtum šiandien paimti į rankas knygą, kurią rašyti pradėjo tolimas tavo protėvis. Po jo tęsė kitas, paskui - tavo senelis, tėvas ir mama. Šiandien žmonės skaito knygas, tarp kurių daugybė turi aiškų tikslą - iškreipti istoriją, gyvenimo esmę. Daug melagingų postulatų specialiai klaidina žmogaus erdvės suvokimą. Iš karto susigaudyti nepavyksta, tačiau viskas paaiškėja tuomet, kai sūnus perskaito savo protėvių knygą, kurios kūrimą tėvas ir motina tęsia asmeniškai dėl jo.

- Palauk, Anastasija, ne kiekvienas gi moka knygas rašyti.

- Išmoks kiekvienas, jei reikmę pajus. Jei panorės vaikus ateityje apsaugot nuo postulatų melagingų. Juk vadinamuoju Vedų laikotarpiu būsimiems vaikams ir anūkams kiekvienas tėvas bei motina rašė knygą apie savo giminę. Tos knygos buvo sudarytos ne iš žodžių, o iš darbų. Juk sukurtą erdvę vaikai galėjo skaityti kaip knygą ir iš jos suprasti savo tėvų darbus bei ketinimus, todėl jie ir buvo laimingi, paveldėdami laimingą erdvę. Tose knygose nebuvo tik vienintelio dalyko: jose nebuvo įspėjimo apie okultizmo pasaulį. Visi patyrę žyniai nieko nežinojo apie jį. Dabar, kai visa žmonija patyrė pražūtingą okultizmo postulatų pasireiškimą, galės nuo jų apsaugoti savo vaikus. Ir nors pavasarį pražystančių Tėvonijų dar nėra, tačiau ketinimai jau gyvena daugelio žmonių širdyse. Apie ketinimus savus ir reikia pradėti rašyti vaikams skirtoje knygoje.

9786098047646

Charakteristikos

ISBN
978-609-8047-64-6
Išleidimo metai
2017
Įrišimas
Kietais viršeliais
Puslapių skaičius
352
Svoris (gr)
1270
Tiražas
1000

Atsisiųsti ištrauką

Tėvonijos knyga

Atsisiųsti ištrauką (754.14KB)

Jums taip pat gali patikti