Nikolaj Starikov Kas privertė Hitlerį užpulti Staliną

10,00 €

Kodėl Adolfas Hitleris praktiškai įvykdė savižudybę, užpuolęs mūsų šalį? Konkretaus atsakymo į šį klausimą iki šiol nėra.

Nikolajaus Starikovo, bestselerių „Šerše la neft“, „1917: „rusų“ revoliucijos mįslės įminimas“, „Kas finansuoja Rusijos griūtį? Nuo dekabristų iki modžachedų“ autoriaus, knyga atskleis jums pagrindinę Antrojo pasaulinio karo paslaptį.

·       Kas davė Adolfui Hitleriui ir jo partijai pinigų?

·       Kodėl Levą Trockį galima laikyti vokiškojo nacizmo tėvu?

·       Kas vis mokėjo už vokiečių armijos didinimą?

·       Kodėl vokiškuose lėktuvuose buvo įmontuoti angliški varikliai?

·       Kodėl Vakarai atidavė Hitleriui Austriją ir Čekoslovakiją?

·       Kodėl anglosaksai nemėgsta Molotovo-Ribentropo pakto?

·       Kodėl anglia ir prancūzai nepadėjo lenkams?

Kiekis

  • Saugu. Atsiskaitymai vykdomi per Paysera mokėjimų platformą. Saugu. Atsiskaitymai vykdomi per Paysera mokėjimų platformą.
  • Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas. Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas.
  • Grąžinimo terminas - 14 dienų. Grąžinimo terminas - 14 dienų.

Ši knyga – apie tai, kas pastūmėjo Hitlerį žengti savižudišką žingsnį – užpulti Staliną. Apie tikruosius pačios baisiausios katastrofos Rusijos istorijoje įkvėpėjus ir vykdytojus. Tuos, kurie davė Hitleriui ir jo partijai pinigų ir padėjo ateiti į valdžią. Parodomas tikrasis nacistų atvedimo į valdžią tikslas – užpulti SSRS, „atitaisyti“ ankstesnę Vakarų žvalgybos klaidą, leidusią Rusijai vadovauti bolševikams. Užuot dingę kartu su prisigrobtomis gėrybėmis, Leninas ir jo komanda pasiliko ir atkūrė valstybę, atsisakydami „atiduoti“ šalį Vakarams. Remiantis dideliu surinktos faktinės medžiagos kiekiu knygoje sekama logika įvykių, prasidedančių 1919 m. rugsėjį ir pasibaigiančių 1941 m. birželio 22-ąją. Galiausiai skaitytojas suvokia, kas yra tikrasis Antrojo pasaulinio karo sukėlėjas, taigi, kaip ir naciai, atsakingas už jų žvėriškus nusikaltimus.

978-609-8047-50-9

Charakteristikos

Išleidimo metai
2020
Įrišimas
Kietais viršeliais
Puslapių skaičius
384
Svoris (gr)
500

Jums taip pat gali patikti