V.Sinelnikov Aš savo minčių ir darbų valdovas

41,28 €

3-ias, pataisytas ir dviem knygomis papildytas leidimas. Knygoje, kurią laikote rankose, dėstomas autoriaus požiūris į gyvenimą ir pasaulio santvarką, ligas, žmonių santykius, meilę, turtus, joje atsispindi svarbiausi jo psichologinių metodikų momentai ir pateikiami darbo su savimi pratimai. Tai, ką jūs galite perskaityti keliose autoriaus knygose: – „Pamilk savo ligą“, „Ketinimo galia“, „Skiepai nuo streso“, „Kelias link turtų“, „Gyvenimo formulė“, „Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis“ – sudėta į vieną.

Kiekis

 

Grąžinimo terminas - 14 dienų.

Šešios esminės Valerijaus Sinelnikovo knygos "Pamilk savo ligą""Ketinimo galia""Skiepai nuo streso", "Kelias link turtų", "Gyvenimo formulė" ir "Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis" - sudėtos į vieną leidinį.

Valerijus Sinelnikovas – žinomas praktikuojantis psichoterapeutas, psichologas, homeopatas, autorius unikalių savo paprastumu ir efektyvumu gydomųjų psichologinių metodikų, padėjusių tūkstančiams susigrąžinti sveikatą, pakelti gerovę, pažinti gyvenimo džiaugsmą.

Iš jo knygų sužinosite, kaip išmokti naudotis savo pasąmonės galia tam, kad atleistum ir atsikratytum kaltės jausmo, susidorotum su depresija ir išvytum pavydą, išsigydytum nuo daugybės susirgimų ir taptum laimingu.

Knygoje, išdėstomas autoriaus požiūris į gyvenimą ir pasaulio santvarką, ligas, žmonių santykius, meilę, turtus, joje atsispindi svarbiausi jo psichologinių metodikų momentai ir pateikiami darbo su savimi pratimai. Puikiai išleista, gerai apipavidalinta, knyga gali ne tik tapti Jūsų kasdieniu įkvėpimo šaltiniu, bet ir bus puiki dovana Jums brangiems žmonėms!

ISBN 9786098047790

Charakteristikos

Išleidimo metai
2020
Įrišimas
Kietais viršeliais
Puslapių skaičius
624
Svoris (gr)
1100

Atsisiųsti ištrauką

Aš - savo minčių ir darbų...

Atsisiųsti ištrauką (715.27KB)

Jums taip pat gali patikti