V.Sinelnikov Gyvenimo šeimininko sąmonė

32,16 €

Į naują rinkinį įėjo žymaus praktikuojančio psichoterapeuto, psichologo, homeopato ir visų mylimo unikalių savo paprastumu bei veiksmingumu metodikų, seminarų, savitaigos pratybų autoriaus knygos: „Pasikeitimo malda“, „Praktinis daktaro Sinelnikovo kursas“, „Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė“, „Protėvių paveldas“ ir „Gyvenimo šeimininko vadovėlis“.

Kiekis

 

Grąžinimo terminas - 14 dienų.

Į naują rinkinį įėjo žymaus praktikuojančio psichoterapeuto, psichologo, homeopato ir visų mylimo unikalių savo paprastumu bei veiksmingumu metodikų, seminarų, savitaigos pratybų autoriaus knygos.

Leidinys prasideda „Pasikeitimo malda“ – įtaigiu pasakojimu apie atrastą tiesą, kurią pažinti galėsite ir jūs. Paskui galėsite išeiti „Praktinį daktaro Sinelnikovo kursą“. Sužinosite apie Paslaptingą žodžio galiąir rasite Meilės formulę. Iškart po to susipažinsite su rodologija – nauja mokslo kryptimi, kuri paskirs vadovą, kad nepasiklystumėte savo protėvių šventovėje. „Gyvenimo šeimininko vadovėlis“ padės pakartoti ir įtvirtinti išeitą medžiagą.

9786098047264

Charakteristikos

ISBN
9786098047264
Išleidimo metai
2014
Įrišimas
Kietais viršeliais
Puslapių skaičius
496
Svoris (gr)
900
Tiražas
3000

Atsisiųsti ištrauką

Gyvenimo šeimininko sąmonė

Atsisiųsti ištrauką (628.06KB)

Jums taip pat gali patikti