V.Sinelnikov Gyvenimo šeimininko sąmonė

15,00 €

Į naują rinkinį įėjo žymaus praktikuojančio psichoterapeuto, psichologo, homeopato ir visų mylimo unikalių savo paprastumu bei veiksmingumu metodikų, seminarų, savitaigos pratybų autoriaus knygos: „Pasikeitimo malda“, „Praktinis daktaro Sinelnikovo kursas“Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė, „Protėvių paveldas“ ir „Gyvenimo šeimininko vadovėlis“.

Kiekis

  • Saugu. Atsiskaitymai vykdomi per Paysera mokėjimų platformą. Saugu. Atsiskaitymai vykdomi per Paysera mokėjimų platformą.
  • Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas. Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas.
  • Grąžinimo terminas - 14 dienų. Grąžinimo terminas - 14 dienų.

Į naują rinkinį įėjo žymaus praktikuojančio psichoterapeuto, psichologo, homeopato ir visų mylimo unikalių savo paprastumu bei veiksmingumu metodikų, seminarų, savitaigos pratybų autoriaus knygos. Leidinys prasideda „Pasikeitimo malda“ – įtaigiu pasakojimu apie atrastą tiesą, kurią pažinti galėsite ir jūs.

Paskui galėsite išeiti „Praktinį daktaro Sinelnikovo kursą“. Sužinosite apie Paslaptingą žodžio galiąir rasite Meilės formulę. Iškart po to susipažinsite su rodologija – nauja mokslo kryptimi, kuri paskirs vadovą, kad nepasiklystumėte savo protėvių šventovėje. „Gyvenimo šeimininko vadovėlis“ padės pakartoti ir įtvirtinti išeitą medžiagą.

9786098047264

Charakteristikos

ISBN
9786098047264
Išleidimo metai
2014
Įrišimas
Kietais viršeliais
Puslapių skaičius
496
Svoris (gr)
500

Atsisiųsti ištrauką

Gyvenimo šeimininko sąmonė

Atsisiųsti ištrauką (628.06k)