Prekės pristatymas

Prekės pakuojamos ir išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas gavus užsakymo apmokėjimo patvirtinimą. 

Į siuntimo mokestį įskaičiuotas prekės pakavimas. Pakavimo mokestis yra fiksuotas, siuntimas priklauso nuo pasirinkto būdo ir svorio. Pardavėjas įsipareigoja, kad prekė bus kokybiška, atitinkanti aprašymą, tinkamai ir saugiai supakuota.

Prekės pristatymo garantija

Jeigu prekė siunčiama registruota "Lietuvos Pašto" siunta arba DPD kurjeriu, pardavėjas įsipareigoja siuntos dingimo atveju nemokamai išsiųsti tokią pačią siuntą savo lėšomis.

Siunčiant per "Lietuvos Paštą" paprasta neregistruota siunta, pardavėjas neatsako už "Lietuvos Pašto" pristatymo kokybę ir dėl dingusios siuntos pretenzijų nepriima.

Prekės grąžinimas

Per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo pirkėjas gali grąžinti prekę.

Jeigu prekė grąžinama dėl pardavėjo arba siuntų tarnybos kaltės (nekokybiška prekė, ne ta prekė, prekė sugadinta siuntimo metu), pardavėjas grąžina pirkėjui visas patirtas išlaidas arba išsiunčia naują siuntą.

Jeigu prekė grąžinama dėl kitų priežasčių negu išvardinta aukščiau - siuntimo ir pakavimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Užsakymo atšaukimas

Atšaukti užsakymą pirkėjas gali iki to momento, kol el. parduotuvės darbuotojas neužsakė prekės siuntimo paslaugų "Lietuvos pašte" arba DPD siuntos tarnyboje. Tokiu atveju pirkėjui grąžinama visa užsakymo suma.

Jeigu prekė jau paruošta siuntimui (apmokėta ir supakuota), užsakymą galima atšaukti su sąlyga, kad pirkėjas sutinka apmokėti el. parduotuvės patirtas siuntimo ir pakavimo išlaidas. Tokiu atveju pirkėjui grąžinama užsakymo suma išskaičiavus el. parduotuvės patirtas išlaidas.